Merchandiser Chojnice

KONTAKT

Chojnice - Dodane przez praca_m1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Merchandiser Chojnice

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do stałej, dłuższej współpracy do pracy dodatkowej przy wykładaniu towaru w marketach budowlanych.

Szczegóły: Chojnice
Umowa: Umowa Zlecenie

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie na stanowisku merchandiser,
- Status STUDENTA lub UCZNIA i NIEPRZEKROCZONY 26 rok życia, BĄDŹ Status Osoby Zatrudnionej na PEŁEN ETAT

Czas pracy:
- 2 wizyty w miesiącu w każdym markecie budowlanym na 1,5 godziny (łącznie 3 godziny miesięcznie w markecie);
- obsługa 1 marketu budowlanego, razem 2 wizyty w miesiącu
- dni i godziny pracy dowolne
Stawka: 12 zł brutto/h

Obowiązki:
- Wyłożenie towaru po dostawie,
- Uporządkowanie ekspozycji podczas wizyty,
- Sprawdzenie dostępności produktów,
- Sprawdzanie poprawności ułożenia etykiet cenowych,
- Systematyczne raportowanie wykonanych czynności podczas wizyty drogą elektroniczną.

Oferujemy:
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
- Atrakcyjne i stałe wynagrodzenie;
- Długofalową współpracę;
- Możliwość poszerzenia współpracy o inne projekty.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres e-mail: wpisując w tytule Merchandiser Chojnice

Mapa ChojniceProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Merchandiser Chojnice

Polecane, ciekawe strony z Chojnic. Prowadzisz serwis o Chojnicach lub zwiazany z Chojnice - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Solace - odszkodowania powypadkowe !Zobacz stronę Portal Inforamacyjny Chojnic !Zobacz stronę Chojnicki Portal Regionalny !Zobacz stronę Schronisko dla Zwierząt w Chojnicach !Zobacz stronę Urząd Miasta w Chojnicach !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Chojnic !Zobacz stronę Miejski Klub Sportowy Chojniczanka !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Chojnice City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Chojnic: Złotów ogłoszenia - Bytów darmowe ogłoszenia - Szczecinek ogłoszenia bezpłatne - Chełmno ogłoszenia - Bydgoszcz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję