Merchandiser Chojnice

KONTAKT

Chojnice - Dodane przez praca_m1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Merchandiser Chojnice

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do stałej, dłuższej współpracy do pracy dodatkowej przy wykładaniu towaru w marketach budowlanych.

Szczegóły: Chojnice
Umowa: Umowa Zlecenie

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie na stanowisku merchandiser,
- Status STUDENTA lub UCZNIA i NIEPRZEKROCZONY 26 rok życia, BĄDŹ Status Osoby Zatrudnionej na PEŁEN ETAT

Czas pracy:
- 2 wizyty w miesiącu w każdym markecie budowlanym na 1,5 godziny (łącznie 3 godziny miesięcznie w markecie);
- obsługa 1 marketu budowlanego, razem 2 wizyty w miesiącu
- dni i godziny pracy dowolne
Stawka: 12 zł brutto/h

Obowiązki:
- Wyłożenie towaru po dostawie,
- Uporządkowanie ekspozycji podczas wizyty,
- Sprawdzenie dostępności produktów,
- Sprawdzanie poprawności ułożenia etykiet cenowych,
- Systematyczne raportowanie wykonanych czynności podczas wizyty drogą elektroniczną.

Oferujemy:
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
- Atrakcyjne i stałe wynagrodzenie;
- Długofalową współpracę;
- Możliwość poszerzenia współpracy o inne projekty.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres e-mail: wpisując w tytule Merchandiser Chojnice

Mapa ChojniceProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Merchandiser Chojnice

Polecane, ciekawe strony z Chojnic. Prowadzisz serwis o Chojnicach lub zwiazany z Chojnice - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Chojnic !Zobacz stronę Miejski Klub Sportowy Chojniczanka !Zobacz stronę Portal Inforamacyjny Chojnic !Zobacz stronę Chojnicki Portal Regionalny !Zobacz stronę Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach !Zobacz stronę Urząd Miasta w Chojnicach !Zobacz stronę Solace - odszkodowania powypadkowe !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Chojnice City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Chojnic: Złotów ogłoszenia - Bytów darmowe ogłoszenia - Szczecinek ogłoszenia bezpłatne - Chełmno ogłoszenia - Bydgoszcz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję