MULTIMAG rewelacyjny wynalazek, potrzebny w każdym domu i w każdej firmie !

KONTAKT

Dąbki - Dodane przez biuro85 (osoba prywatna) -

MULTIMAG rewelacyjny wynalazek, potrzebny w każdym domu i w każdej firmie !

Pełna treść ogłoszenia MULTIMAG rewelacyjny wynalazek, potrzebny w każdym domu i w każdej firmie !

MULTIMAG rewelacyjny wynalazek, potrzebny w każdym domu i w każdej firmie !

Patenty : USA, EU,PL Światowe nagrody: Bruksela, Genewa, Budapeszt

Nawet najnowsze rozwiązania techniczne, stosowane w instalacjach i urządzeniach wody zimnej i ciepłej potrzebują multimaga, aby zapewnić wodzie walory zdrowotne, usunąć kamień wodny i kotłowy, zwiększyć sprawność filtrów i urządzeń do uzdatniania wody, obniżyć zużycie środków chemicznych, zmniejszyć zużycie energii elektrycznej i cieplnej oraz poprawić smak, zapach i klarowność wody.
MULTIMAG redukuje osady bakterii, pleśni, grzybów i glonów we wnętrzu urządzeń i instalacji wodnych, jako siedlisk groźnej bakterii Legionella.
Kamień wodny osadzający się w instalacjach, zmniejsza przekrój przewodów oraz sprawność wymiany ciepła ze względu na złą przewodność cieplną, 20 razy mniejszą od stali.
Wzrastają koszty eksploatacji i remontów urządzeń przy jednoczesnym pogorszeniu ich parametrów technicznych.
Straty energii cieplnej spowodowane osadami kamienia wodnego mogą wynosić nawet 40 procent. Rosną także koszty energii elektrycznej pobieranej przez pompy z uwagi na wzrost oporów przepływu wody.
W domach i w mieszkaniach, MULTIMAG chroni grzejniki i instalacje c.o. oraz grzałki pralek, ekspresów do kawy i czajników elektrycznych przed zarastaniem osadami węglanu wapnia, magnezu i żelaza. Umożliwia zmniejszenie zużycia środków piorących i myjących gdyż woda uzyskuje cechy wody miękkiej o korzystnym odczynie pH. Ułatwia utrzymanie czystości i estetyki łazienek i kuchni.
W instalacjach pomp ciepła i systemów solarnych zapewnia lepszą drożność przewodów, poprawia wymianę ciepła i chroni przed awariami.
Specjaliści twierdzą, że działanie multimagów na instalacjach basenów kąpielowych i pływalni jest wręcz rewelacyjne. Nawet nowoczesne urządzenia filtrowania wody, automatycznego dozowania chemii basenowej wraz ze stacją ciągłego pomiaru zawartości chloru oraz pH wody basenowej nie są w stanie tak poprawić jakości całego systemu wodnego basenu, jak to robią multimagi. Dzięki multimagom zachowano normy bakteriologiczne, nawet przy obniżonym o 50 % dawkowaniu środków chemicznych.
W wielu krajach świata stwierdzono obniżenie kosztów finansowych oraz znaczną poprawę jakości pracy kotłów wodnych i wymienników ciepła, stosowanych w szpitalach, hotelach, ośrodkach SPA, restauracjach, pralniach przemysłowych, myjniach samochodowych, oczyszczalniach ścieków lub w zakładach fryzjersko- kosmetycznych.
Naukowcy i praktycy stwierdzili, że woda uzdatniona magnetycznie ma bardzo korzystny wpływ na rozwój kwiatów, warzyw i innych roślin, gdyż przyspiesza metabolizm komórek i jest lepiej wchłaniana przez korzenie roślin.
Korzystny wpływ wody magnetyzowanej na organizm człowieka potwierdzają badania naukowe, wykonane w USA, Chinach, Japonii, Rosji i w Australii. Stwierdzono rozszerzanie naczyń krwionośnych, zmniejszenie krzepliwości krwi, lepsze wychwytywanie tlenu, zmniejszenie poziomu cholesterolu, regeneracje tkanek i wydalanie toksyn.
Ludwik Pasteur twierdził, że 90 % chorób wypija człowiek z wodą !

B.K.M. TRUST International
61-397 Poznań, os. Rzeczypospolitej 1/73
tel. +48 61 8790073, +48602 774450

CENNIK PODANY NA STRONIE !
Cena podana w ogłoszeniu jest ceną przykładową!

Mapa DąbkiProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - MULTIMAG rewelacyjny wynalazek, potrzebny w każdym domu i w każdej firmie ! ,160 zł


Polecane, ciekawe strony z Chojnic. Prowadzisz serwis o Chojnicach lub zwiazany z Chojnice - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach !Zobacz stronę Schronisko dla Zwierząt w Chojnicach !Zobacz stronę Portal Inforamacyjny Chojnic !Zobacz stronę Chojnicki Portal Regionalny !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Chojnic !Zobacz stronę Miejski Klub Sportowy Chojniczanka !Zobacz stronę Urząd Miasta w Chojnicach !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Chojnice City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Chojnic: Złotów ogłoszenia - Bytów darmowe ogłoszenia - Szczecinek ogłoszenia bezpłatne - Chełmno ogłoszenia - Bydgoszcz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Chojnice City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj